İncetoprak, MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen'in emrinde olduğunu ifade ederken, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: "Son günlerde basın yayın organlarında ve sosyal medyada MHP İl Başkanlığı ve şahsımı töhmet altında bırakan ifadeleri üzüntüyle takip ettim. Yıllardır MHP çatısı altında verilen her görevi küçük, büyük ayrımı yapmadan ifa ettim. Bu tür söylemler gerçeği yansıtmıyor."İl Başkanı Seyit Demirezen'in her zaman emrinde olduğunu vurgulayan İncetoprak, "Bizler Ülkücü Hareket içerisinde yıllardır 'Görev istenmez, verilir' düsturuyla çalışmış insanlarız. Verilen hiçbir görevden kaçmadık, hiçbir göreve de şimdiye kadar talip olmadık. Bu gerçeğin her kesim tarafından bilinmesinde fayda olduğunu hatırlatmak isterim." dedi.Ayrıca, İncetoprak, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli başta olmak üzere, genel başkan yardımcısı, il başkanı, milletvekili ve il teşkilatının emirlerinde olduğunu belirterek, "Milliyetçi Hareketin bir neferi olarak görev istenmez, verilir" ilkesinden bir adım bile geri atmadığını ve atmayacağını vurguladı.İncetoprak'ın bu açıklamaları, MHP çatısı altında disiplinli ve teşkilata bağlı bir duruş sergilediğini bir kez daha gösterdi.
SİYASET
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 21:24
Adnan İncetoprak: "Görev İstenmez, Verilir"
MHP'nin önceki dönem Kayseri İl Başkanı ve 28. Dönem Kayseri Milletvekili Adayı Adnan İncetoprak, son günlerde çıkan haberler ve sosyal medyadaki yorumlarla ilgili açıklamalarda bulundu. İncetoprak, "Milliyetçi Hareketin bir neferi olarak görev istenmez, verilir" ilkesiyle hareket ettiğini belirterek yapılan haber ve yorumların şahsı dışında geliştiğini vurguladı.
SİYASET
11 Haziran 2024 - 21:24
Bu haber 835 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir