Metin Demircan, trafikte ilerleyen kamyonlar la ilgili çarpıcı sosyal medya paylaşımları yaptı.
Demircan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:42 ve 68 plakalı kamyonların gizemi ne? Kayseri Şeker Fabrikası eski Yönetim Kurulu Üyesi Metin Demircan, şu ifadeleri kullandı: Her gün 42 ve 68 plakalı onlarca tır Aksaray istikametinden, Boğazköprü civarlarında bir tarlaya yüzlerce ton pancar boşaltıyor. Her ne hikmetse boşaltmalar akşam 20:00-23:00 arası yapılıyor ve ne tesadüftür ki; saat 00:00'da maus gelip sabahın ilk ışıklarına kadar yükleme yapıyor. Sürekli olarak geçmişi karalayıp, dürüstlük abidesi kesilen arkadaşların tahminlerime göre bu olaydan haberi yine yoktur?…Bazı arkadaşların söylediklerine göre bu kaçak pancar işini bizzat bu dürüstlük abidesi arkadaşlar yönetiyor.![](https://www.gastepress.com/images/files/2023/12/6579fec5eb648.jpg)
![](https://www.gastepress.com/images/files/2023/12/6579ff3d1f64f.jpg)
![](https://www.gastepress.com/images/files/2023/12/6579fec5eb648.jpg)
![](https://www.gastepress.com/images/files/2023/12/6579fed3bb08a.jpg)
Kayseri Şeker ile ilgili bu kadar kirlilik var bu kadar yolsuzluk var düzen iyice bozulmuş mal varlıklarının maşşallahı var yönetimin ama ne hikmetse kimse bişey yapmıyor. Sessiz kalanların ne menfaati var çook merak ediyorum yazık yazık kayserimizin değeri Kayseri Şeker ne hale geldi.