Reklam

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl'ın boşanma nedeni?

Geçtiğimiz günlerde Sinan Akçıl'dan boşanan Burcu Kıratlı, boşanma nedenlerini anlattı.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl'ın boşanma nedeni?

Geçtiğimiz günlerde Sinan Akçıl'dan boşanan Burcu Kıratlı, boşanma nedenlerini anlattı.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl'ın boşanma nedeni?
13 Eylül 2019 - 22:58

2019 senesinin ilk günlerinde Amsterdam'da nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı 9 Eylül'de tek celsede boşandı. Kıratlı, boşanma sonrası ilk paylaşımını derin yırtmaçlı geceliğiyle resim çizerek yaptı. Boşanma hakkında konuşan Kıratlı, Sinan'ı seviyorum ihanetten değil inatlaşmadan dolayı boşandık dedi.

Dün Instagram hesabından derin yırtmaçlı geceliğiyle resim çizerken video paylaşan Burcu Kıratlı, eleştiri yağmuruna tutuldu. Videoyu paylaştığına pişman olduğunu söyleyen Kıratlı, bir tv kanalına özel açıklama yaptı.Kıratlı videosu için "Ben resme yeni başlamadım ki, yıllardır yapıyorum. Tasarım mezunuyum. Bir sürü tablom da var. O an aslan resmi çiziyordum, çünkü burcum aslan. Mutfağımda duvarıma asacağım. Bunalımda ya da sıkıntı da değilim. Sinan'ı hala seviyorum, çünkü çok değerli." dedi.

Sinan Akçıl ile boşanması hakkında konuşan Burcu Kıratlı, "Biz esas olarak kıskançlık değil bir inatlaşma yüzünden ayrıldık. Kimse inanmıyor ama böyle. İnatlaştık. Başka hiçbir sebebi yok bu ayrılığın" dedi.

Boşanmaları sadece 15 dakika sürmüş, dava çıkışında ayaküstü soruları yanıtlayan Akçıl, "Çok üzücü bir durum ama hayırlısı olsun, yürütemedik" demişti.

Burcu Kıratlı ile boşanması üzerine çok konuşmak istemeyen Sinan Akçıl, adliyeyi terk ederken arabaya bindiği esnada ''Herkesin hayatı için hayırlısı olsun'' demekle yetinmişti.Peki, Sinan Akçıl'dan boşanan Burcu Kıratlı kimdir?

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989'da İstanbul'da doğdu. Annesi Gül Erçetingöz, Kıratlı 6 yaşındayken medya duayeni Kenan Erçetingöz ile evlendi. İlk öğrenimine Ata Koleji'nde başlayan oyuncu, orta okul öğrenimine BJK Koleji'nde, lise öğrenimine Bebek Yeni Yıldız Koleji'nde devam etti. 

Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde tamamlayan Kıratlı, eğitimi devam ederken pek çok oyun ve kısa filmde rol aldı. Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde "Actor Studio" eğitimi alarak MSM'nin kadrosunda 2 sezon oyunculuk yaptı.

Burcu Kıratlı, 2010'daTRT1'de ekranlara gelen "Elde Var Hayat" dizisiyle dizi sektörüne merhaba dedi. 2013 yılında Özcan Deniz'in "Su ve Ateş" filmiyle sinema sektörüne de bir giriş yapmış oldu. 

2014 yılında bir başka sinema filminde rol alan Kıratlı, bu kez "Peri Masalı" filmiyle izleyicinin karşısına çıktı.Senaryo gereği saçlarını kazıtan Kıratlı, bu rolüyle gündeme gelmişti. 

Kıratlı, bu rolüyle 201 yılında Evos Angels Dijital Medya'nın Enleri - "En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu" ödülüne layık görüldü.

2014 yılında TRT1 ekranlarına gelmeye başlayan Diriliş: Ertuğrul'un oyuncu kadrosunda yer alan Kıratlı, Bizim Hikaye dizisinde de yer aldı. 

Kıratlı asıl çıkışını ATV'de ekrana gelen "Aşk ve Mavi" dizisiyle yakaladı. Güzel oyuncu bu dizide Emrah ile başrolü paylaştı.

Bu haber 520 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum