Olay, Çivril ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Asliye Hukuk Mahkemesinde kızının boşanma davasına tanık olarak katılan H. E. (69), bir anda yere yığıldı. Kalp krizi geçiren E.’ye ilk müdahale ise duruşma savcısı tarafından yapıldı.İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekibinin müdahalesine kadar savcının kalp masajı yapmayı sürdürdüğü öğrenildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin de tüm müdahalesine rağmen E.’nin yaşamını yitirdiği belirlendi.3 kız babası olan H. E.’nin kalp hastası olduğu ve daha önce kalp ameliyatı olduğu öğrenildi.Öte yandan, E.’nin cenazesi Şenköy Mahalle Camisinde kılınan cenaze namazının ardından mahalle mezarlığına defin edildiği öğrenildi.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 24 Şubat 2024 - 10:11
Denizli'de bir baba kızının boşanma davasında kalp krizi geçirdi, savcının çabası sonuçsuz kaldı!
DENİZLİ'de kızının boşanma davasının görüldüğü esnada duruşma salonunda kalp krizi geçiren adama ilk müdahaleyi savcı yaptı. Tüm çabalara rağmen 69 yaşındaki adam hayatını kaybetti.
ASAYİŞ
24 Şubat 2024 - 10:11