DEVA Partisi Kayseri İl Başkanı Ufuk Taşçı Gastepress.com haber merkezimize yaptığı özel açıklamada "Kayseri'de tüm adaylarımızla sahadayız, girmedik mahalle girmedik ilçe, girmedik sokak bırakmayacağız. Vatandaşların artık değişim istediği kesin bu değişimin yolunu ise inşallah biz açacağız ayrıca hergün partimize vatandaşlardan üye talepleri artmaya başladı." ifadelerini kullandı. Taşçı şimdiye kadar Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Özvatan, Yeşilhisar ve Sarıoğlan" içok yakında Büyükşehir Belediye Başkan Adayınıda açıklayacaklarını ifade etti.
SİYASET
Yayınlanma: 13 Şubat 2024 - 10:03
DEVA Partisi Kayseri İl Başkanı Ufuk Taşçı "Tüm adaylarımızla geliyoruz"
DEVA Partisi Kayseri İl Başkanı Ufuk Taşçı yaptığı özel açıklamada "Kayseri'de Tüm adaylarımızla sahadayız" ifadelerini kullandı.
SİYASET
13 Şubat 2024 - 10:03
Bu haber 764 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir