Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında vatandaşın yaşam kalitesini de yükselteceklerini belirten Deva Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen; Hizmeti en ücra köşelere kadar götüreceğiz diye yola çıktık ve bu hizmetleri de her mahallede gerçekleştireceğiz Vatandaşlarımızın iyi ve kötü günlerinde yanlarında olacağız. Her mahalleye taziye evleri yapacağız. Bu evlerde vatandaşlarımız acılarını yaşarken, yemek ve ağırlama hizmetleri taziye evlerinde belediyemiz tarafından yapılacak. Kocasinan Belediyesi, vatandaşlarımızın her derdine DEVA olacak” dedi.DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, yapacağı bir takım projeleri açıkladı.Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında vatandaşın yaşam kalitesini de yükselteceklerini belirten Deva Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen; “0-1 yaş arasında çocuğu bulunan vatandaşlarımıza süt, mama ve bez desteği vereceğiz. Bu sayede Kocasinan’ın büyük bir aile olduğunu vatandaşlarımıza hissettireceğiz. 7/24 açık kalacak kreşler ile çalışan kadınlarımıza destek vereceğiz. Onlar çalışarak aile ekonomisine katkıda bulunurken, çocuklarına Kocasinan’ın şefkatli kucağında 7/24 kreşlerde biz ev sahipliği yapacağız. Çocuklarımız Kocasinan’ın şefkatli ellerinde yetişecek.Yaşlılarımız için ise sosyal alanlar ve dinlenme tesisleri yapacağız. Bu tesisler sadece ilçe merkezinde olmayacak. Hizmeti en ücra köşelere kadar götüreceğiz diye yola çıktık ve bu hizmetleri de her mahallede gerçekleştireceğiz Vatandaşlarımızın iyi ve kötü günlerinde yanlarında olacağız. Her mahalleye taziye evleri yapacağız. Bu evlerde vatandaşlarımız acılarını yaşarken, yemek ve ağırlama hizmetleri taziye evlerinde belediyemiz tarafından yapılacak. Kocasinan Belediyesi, vatandaşlarımızın her derdine DEVA olacak” şeklinde konuştu.
SİYASET
Yayınlanma: 29 Şubat 2024 - 18:07
DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Türkmen: "Projelerimiz vatandaşların her derdine deva olacak"
Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında vatandaşın yaşam kalitesini de yükselteceklerini belirten Deva Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen; Hizmeti en ücra köşelere kadar götüreceğiz diye yola çıktık ve bu hizmetleri de her mahallede gerçekleştireceğiz.dedi.
SİYASET
29 Şubat 2024 - 18:07
Bu haber 687 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir