DEVA Partisi Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İdris Şahin, 31 Mart Yerel Seçimleri için Kayseri'de bir dizi temaslarda bulundu. İdris Şahin'in Kayseri ziyaretine Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Ufuk Taşçı ve İl Yöneticileri ile Genel Merkez Koordinatörlerinden Murat Kurnaz da eşlik etti. DEVA Partisi, tüm Türkiye'de aday çıkaracak. KOCASİNAN'DA KADİR TÜRKMEN ADAY Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen'i iş yerinde ziyaret eden Şahin, DEVA'nın Kocasinan'a deva olacağını ve projelerle vatandaşın hizmetinde olacağını ifade etti.
Projelerle geliyoruz diyen Türkmen, Kocasinan'ın kırsal ve geri kalmışlıkla anılmasına son vereceklerini ve ilçenin merkez ilçe olmasının avantajlarını sonuna kadar hissettireceklerini söyledi.BÜYÜKŞEHİR VE MELİKGAZİ ADAYLARI HAFTA SONU BELLİ OLUYORDEVA Partisi, Kayseri Büyükşehir ve Melikgazi Belediye Başkan adaylarını da hafta sonu açıklayacak.
Projelerle geliyoruz diyen Türkmen, Kocasinan'ın kırsal ve geri kalmışlıkla anılmasına son vereceklerini ve ilçenin merkez ilçe olmasının avantajlarını sonuna kadar hissettireceklerini söyledi.BÜYÜKŞEHİR VE MELİKGAZİ ADAYLARI HAFTA SONU BELLİ OLUYORDEVA Partisi, Kayseri Büyükşehir ve Melikgazi Belediye Başkan adaylarını da hafta sonu açıklayacak.