Süper Lig'in 5. haftasında Samsunpor ile sahasında karşılaşan Galatasaray, rakibini 4-2 yenerek 3 puanın sahibi oldu.Dries Mertens, Galatasaray'ın 4-2 kazandığı Samsunspor maçı sonrası konuştu.
dakikada iki gol yedik. Toparlandık çünkü kalitemiz var. Kendimizi
toparlamayı biliyoruz.Galatasaray'ı şampiyon yapmak için geldim. Bunu başardık, şimdi keyfini çıkarmak istiyorum. Yine şampiyon olmak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'ne de girmeyi de başardık. Şimdi o arenayı dört gözle bekliyoruz."
"Yine şampiyon olmak istiyoruz"
Mertens'in açıklamaları şu şekilde:"İlk yarıda çok iyiydik. Birkaç fırsat verdik ama az sayıdaydı. İkinci yarıda ikidakikada iki gol yedik. Toparlandık çünkü kalitemiz var. Kendimizi
toparlamayı biliyoruz.Galatasaray'ı şampiyon yapmak için geldim. Bunu başardık, şimdi keyfini çıkarmak istiyorum. Yine şampiyon olmak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'ne de girmeyi de başardık. Şimdi o arenayı dört gözle bekliyoruz."