Erciyesevler Mahalle Muhtar adayı Arife Bayraktar seçim çalışmalarına başladı. Bayraktar yaptığı açıklamada "Mahallemiz için ekibimle canla başla çalışacağız, Mahalle sakinlerimiz için Belediye ile sakinlerimiz arasında adeta bir köprü olacağım. Mahallemize bir kadın eli değecek" ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
Yayınlanma: 26 Şubat 2024 - 15:51
Güncelleme: 26 Şubat 2024 - 15:58
Erciyesevler Mahalle Muhtar Adayı Arife Bayraktar, "Mahallemize kadın eli değmeli"
Mahalli seçimlerin yaklaşmasıyla Muhtar adaylarıda seçim çalışmalarına başladı. Kayseri Erciyesevler Mahalle Muhtar Adayı Arife Bayraktar, " Erciyesevler Mahallesine Kadın eli değecek" dedi.
GÜNDEM
26 Şubat 2024 - 15:51
Güncelleme: 26 Şubat 2024 - 15:58