Galatasaray yeni başkanını seçiyor. Bir yanda son Süper Lig şampiyonluğunu kazanmış mevcut başkan Dursun Özbek, diğer aday ise Ünal Aysal'ın da listesinde olduğu Süheyl Batum. DURSUN ÖZBEK: MORALİMİZ YERİNDE
Dursun Özbek önemli açıklamalarda bulundu ve "İnşallah yarın Galatasaray'ın şampiyonluğunu her tarafı sarı-kırmızıya boyayarak kutlayacağız. Moralimiz yerinde. Florya'dayız hep, onun için bazı seçim etkinliklerini iptal ettik. Elimizden gelen her şeyi yaptık. Bundan sonraki iş futbolcularımızın sahada göstereceği performans. Güzel bir maç olsun ve Galatasaray şampiyon olsun istiyorum." ifadelerini kullandı.SÜHEYL BATUM: ŞAMPİYONLUĞU BEKLİYORUZ
Galatasaray Başkan adayı Süheyl Batum seçim sırasında açıklamalarda bulundu ve "Esas önemli olan, kim kazanırsa kazansın, ilk düşüncemiz yarın şampiyon olmak ve şampiyonluğumuzu kutlamak. Bütün Galatasaraylılar, bizde düşman olmayacağını biliyoruz. Hepimiz şampiyonluğu bekliyoruz." sözlerini söyledi.
Dursun Özbek önemli açıklamalarda bulundu ve "İnşallah yarın Galatasaray'ın şampiyonluğunu her tarafı sarı-kırmızıya boyayarak kutlayacağız. Moralimiz yerinde. Florya'dayız hep, onun için bazı seçim etkinliklerini iptal ettik. Elimizden gelen her şeyi yaptık. Bundan sonraki iş futbolcularımızın sahada göstereceği performans. Güzel bir maç olsun ve Galatasaray şampiyon olsun istiyorum." ifadelerini kullandı.SÜHEYL BATUM: ŞAMPİYONLUĞU BEKLİYORUZ
Galatasaray Başkan adayı Süheyl Batum seçim sırasında açıklamalarda bulundu ve "Esas önemli olan, kim kazanırsa kazansın, ilk düşüncemiz yarın şampiyon olmak ve şampiyonluğumuzu kutlamak. Bütün Galatasaraylılar, bizde düşman olmayacağını biliyoruz. Hepimiz şampiyonluğu bekliyoruz." sözlerini söyledi.