SİYASET
Yayınlanma: 07 Şubat 2024 - 16:26
Güncelleme: 07 Şubat 2024 - 16:52
İYİ Parti Akkışla Belediye Başkan Adayı Osman Türk'den mevcut Belediye Başkanına sert sözler!
İYİ Parti Akkışla Belediye Başkan adayı Osman Türk Akkışla'da hala asfalt girmemiş mahalleleri gezdi. Türk yaptığı açıklamada " Akkışla'nın Akin mahallesine hala asfalt gelmemiş, 5 yılldır AK Partili belediye başkanı bu mahalleleri görmedimi. Ama biz geliyoruz asfaltlanmamış hiç bir mahallemiz kalmayacak, bu rezilliğe son vereceğiz" ifadelerini kullandı.
SİYASET
07 Şubat 2024 - 16:26
Güncelleme: 07 Şubat 2024 - 16:52
Osman Türk açıklamasında, "Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Akkışla Belediye Başkanı, görmüş olduğunuz üzere 5 yıldır iktidarda olan aslında 28 yıldır tüm Türkiyemizin iktidarında yer alan Adalet ve Kalkınma partisinin bir belediyesi mevcut görmüş olduğunuz gibi 5 Yıldırda Akin mahallesinin en işlek caddesindeyiz ve hala asfaltı dahi göremeyen bir mahalledeyiz. Bu yol sürekli vatadaşlar tarafından kullanılan bir yol evet Akkışlayı attınız Kayserimizin bir ucunda diye tanımıyorsunuz bilmiyorsunuz, sorsak doğalgaz getirdik diyorsunuz ama 28 yıldır iktidarda olan Adalet ve Kalkınma partisinin belediyesi görmüş olduğunuz gibi vatandaşa gönül belediyeciliği yapıyoruz derken, çamurun içinde barakıyorsunuz. Böyle birşey olabilir mi, bu memleketin çocuğu, bu memleketin yavrusu, bu memleketin insanına hiç mi değer vermiyorsunuz, hiç mi bu insanlara en ufacıkta olsa yaptığınız gönül belediyeciliğinde birazcıkta olsa şuraya bir parke taşıda olsa getirip döşettiremedinizmi. Mahalle mahalle kapı kapı taş gönderiyorsunuz ya ama bir ana caddeye, bir ana işlek yola gelince bizim içimiz acıyor Akin mahallesindeyim Akin mahallesinin sorunlarıyla karşınızdayım bir belediye başkan adayı olarak Osman Türk olarak Türkmen diyarının bir evladı olarak sizi böyle bir amurun içerisinde bırakanlara karşı geliyoruz, geliyorum inşallah hepinizin yüzü gülecek, bizler her şeyden önce birer insan evladıyız, insana değer verildiği gibi haeket edilmesi gerekir. Ama sizler değer vermiyorsunuz, verdiğiniz değer bu" ifadelerini kullandı.
![](https://www.gastepress.com/images/files/2024/02/65c389b360033.png)
Bu haber 1184 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir