GÜNDEM Yayınlanma: 31 Mart 2024 - 10:23 Kayseri'de oy kullanma işlemi başladı! Türkiye genelinde yapılan 31 Mart Mahalli İdariler Seçimleri çerçevesinde Kayseri'de oy kullanma işlemi başladı. GÜNDEM 31 Mart 2024 - 10:23 Yorumlar 1 dk okunma süresi TAKİP ET Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için Kayseri'de de oylar kullanılmaya başlandı. Sabah erken saatlerde sandık başlarına gelen seçmenlerin oy verme işlemi saat 17.00’da sona erecek. Bu haber 564 defa okunmuştur. YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder İlginizi Çekebilir Abdullah Gül, Filistin'deki Katliamlar ve Üniversiteler Üzerine Açıklamalarda Bulundu! Murat Cahid Cıngı’dan TBMM’de Kayseri’nin Turizm Yatırımlarına Vurgu! '20-25 sene sonra askere gönderecek genç bulamayacağız' AFAD duyurdu: Peş peşe depremler! Son Haberler Abdullah Gül, Filistin'deki Katliamlar ve Üniversiteler Üzerine Açıklamalarda... Murat Cahid Cıngı’dan TBMM’de Kayseri’nin Turizm Yatırımlarına... '20-25 sene sonra askere gönderecek genç bulamayacağız' İYİ Parti GİK Üyesi Yücel: “Otobanı, hızlı treni olmayan Kayseri’nin... AFAD duyurdu: Peş peşe depremler! Oto hırsızları polisten kaçamadı! Oto hırsızları polisten kaçamadı!