Başkan Yalçın, projenin detayları hakkında açıklamalarda bulunarak, "Geçen yıl tamamladığımız birinci nizamiyemizin ardından şimdi ikinci ve üçüncüsünün inşaatına başladık. Abdülhamit Han Bulvarı üzerinde devam eden çalışmalarımızla birlikte, bölgemizin Güney Çevre Yolu girişinde de yeni bir nizamiye kuruyoruz. Bu çalışmalar tamamlandığında, Kayseri OSB'nin giriş ve çıkışlarında güvenliğin sağlanması daha etkin bir şekilde mümkün olacak" dedi. Yalçın, yeni nizamiyelerin kurulmasıyla birlikte plaka tanıma sistemi ve güvenlik kameralarının entegre edileceğini belirterek, "Sanayicilerimizin ve ziyaretçilerimizin zaman kaybını en aza indirerek, giriş-çıkış kontrollerini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştireceğiz" şeklinde konuştu. Sanayicilerden gelen geri bildirimler doğrultusunda sürekli olarak yeni projeler geliştirdiklerini vurgulayan Başkan Yalçın, 3. nizamiyenin inşaatının başlamasıyla birlikte bölgenin güvenlik altyapısının daha da güçlendiğini" ifade etti.
![](https://www.gastepress.com/images/files/2024/05/663495f0357e8.jpg)