Kayserispor’un Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştirildi. Kulüp Başkanı Ali Çamlı güven tazeledi. Genel Kurul sonrası görev dağılımı yapıldı. Kayserispor’da görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti:Başkan Ali Çamlı, Asbaşkan Nurettin Açıkalın, Genel Sekreter Rıza Erkut Yurdemi, Başkan Yardımcısı Erol Çetin, Başkan Yardımcısı - Avrupa Sorumlusu Ali Hızar, Başkan Yardımcısı - Stadyum ve Tesis Sorumlusu Süleyman Akın, Avrupa Sorumlusu Hasan Irmak, Avrupa Sorumlusu Yeşim Akpınar, Alt Yapı Sorumlusu Samet Koç, Hukuk İşleri Sorumlusu Emir Akpınar, Yönetim Kurulu Üyesi Tufan Koç.
![](https://www.gastepress.com/images/files/2024/06/6665b665492c5.jpeg)