‘Harman Meydanında Tarihe Yolculuk’ sloganıyla her ayın ikinci pazar günü kurulan pazarda, nadide antika ürünler ve eşyalar, meraklılarıyla buluşacak. Koleksiyoncular için eşsiz bir fırsat sunan pazar, antikadan nostaljiye uzanan geniş bir yelpazede ürünleri sergileyecek. Ziyaretçiler, tarihin izlerini taşıyan her bir eşyayı keşfederken, geçmişin hikayelerine de tanıklık edecekler.Antika Pazarı, Talas’ın kültürel ve tarihi dokusunu korumayı amaçlarken aynı zamanda antika severleri ve meraklıları bir araya getirerek keyifli ve öğretici bir deneyim sunuyor. Başkan Mustafa Yalçın, pazarın Talas için önemini vurgularken, antika tutkunlarını ve meraklılarını bu eşsiz etkinliğe katılmaya davet ediyor.Talas’ın gözde buluşma noktası Antika Pazarı, sezonun ilk gününde ziyaretçilerini bekliyor. Geçmişin izlerini taşıyan bu özel etkinliği kaçırmayın!
YEREL HABERLER
Yayınlanma: 11 Mayıs 2024 - 09:51
Kendi Gününde Kendi Yerinde: Antika Pazarı!
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın öncülüğünde ilçeye kazandırılan ve kısa sürede Talas’ın vazgeçilmezleri arasına giren ‘Antika Pazarı’, heyecanla yeni sezonunu açıyor. Kuruluşundan bu yana hem şehir içinden hem de şehir dışından pek çok antika meraklısını ve koleksiyoneri bir araya getiren pazar, bu hafta sonu yine renkli görüntülere ev sahipliği yapacak. 12 Mart Pazar günü ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan Antika Pazarı, her yaştan insanı tarihe yolculuğa çıkarmaya davet ediyor.
YEREL HABERLER
11 Mayıs 2024 - 09:51
Bu haber 552 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir