Belediye yetkilileri, vergi mükelleflerinin cezalı duruma düşmemesi için ödemelerini son güne kadar gerçekleştirmeleri gerektiğini belirtti. Ödemelerin Melikgazi Belediyesi ana hizmet binasındaki veznelere veya belediyenin web sitesi üzerinden kolaylıkla yapılabileceği vurgulandı.Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, vergi mükelleflerine yönelik önemli bir hatırlatma yaparak, "Vatandaşlarımızın cezalı duruma düşmemeleri için emlak vergilerinin ilk taksitlerini Mayıs ayı içerisinde ödemeleri önem arz ediyor." dedi. Başkan Palancıoğlu, vergi ödemelerinin belediyenin ana hizmet binasındaki veznelere hafta içi 8.30 ile 17.30 arası yapılabileceğini belirtirken, belediyeye gelme imkanı olmayan vatandaşların ebelediye.melikgazi.bel.tr internet adresi üzerinden kredi veya banka kartıyla ödeme yapabileceklerini ifade etti.Başkan Palancıoğlu, vergi mükelleflerini duyarlılık ve bilinçle vergilerini ödemeye davet ederek, "Yatırılacak her kuruş vergi, ilçe halkına hizmet olarak geri dönecektir." şeklinde konuştu.Melikgazi ilçesinde yaşayan vatandaşlar, vergi ödemelerini son tarihe kadar gerçekleştirmek suretiyle cezalı duruma düşmemeleri adına gerekli hassasiyeti göstermeye davet ediliyor.
YEREL HABERLER
Yayınlanma: 12 Mayıs 2024 - 07:58
Melikgazi Belediyesi'nden Vergi Ödemeleri İçin Son Hatırlatma: Son Gün 31 Mayıs!
Melikgazi Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin ilk taksit ödemelerinin son gününün 31 Mayıs Cuma olduğunu hatırlattı.
YEREL HABERLER
12 Mayıs 2024 - 07:58
Bu haber 747 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir