GÜNDEM
Yayınlanma: 08 Mart 2024 - 23:30
Muhtar adayı dağıttı rakibi topladı!
Kayseri’de bir muhtar adayı dağıttığı seçmen kağıtları ve broşürlerin seçmene ulaşmaması üzerine kamera kayıtlarını inceledi. Kayıtlarda başka bir muhtar adayının kağıtları aldığını fark eden muhtar adayı şikayetçi oldu.
GÜNDEM
08 Mart 2024 - 23:30
Kayseri’nin Kocasinan İlçesine bağlı Erkilet Osmangazi Mahallesinde seçmen kağıtları ve broşürler seçmenlere ulaşmadı. Bunun üzerine kamera kayıtlarını inceleyen muhtar adayı rakiplerinden birinin topladığını iddia etti. Olay sonrası muhtar polise giderek şikayetçi oldu. polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Bu haber 841 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir