SP Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Melikgazi Belediye Başkan Adayı olacağı sebebiyle görevinden istifa etti. Coşkun’un yerine ise SP STK ve Halkla İlişkiler Birimi İl Başkan Yardımcısı Nuri ürkündaş il başkanı olarak göreve geldi. Ürkündaş, önceki dönemlerde de il başkanlığı yapmıştı.
SİYASET
Yayınlanma: 15 Şubat 2024 - 16:33
Saadet Partisi İl Başkanı Nuri Ürkündaş oldu!
Saadet Partisi Kayseri il Başkanı Baki Coşkun’dan boşalan koltuğa SP STK ve Halkla ilişkiler Birimi il Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Nuri Ürkündaş geldi.
SİYASET
15 Şubat 2024 - 16:33
Bu haber 801 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir