Tokat merkeze bağlı Gökdere köyü yakınlarında Koray Y. idaresindeki Niksar Belediyesi makam aracı yağış nedeni ile kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak bariyerlere çarptı.Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve makam şoförü kazadan yara almadan kurtuldu.Kaza maddi hasarla atlatıldı.Soruşturma başlatıldıYaşanan kazayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 24 Mart 2024 - 08:48
Tokat'ta belediye başkanı kaza yaptı!
Tokat'ta makam aracı bariyerlere çarpan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, kazayı yara almadan atlattı.
ASAYİŞ
24 Mart 2024 - 08:48