SİYASET Yayınlanma: 14 Aralık 2023 - 19:18 Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Halit Yağmur oldu! Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığında yaşanan görev değişikliği ile yeni il başkanı Halit Yağmur oldu. SİYASET 14 Aralık 2023 - 19:18 Yorumlar 1 dk okunma süresi TAKİP ET Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığında değişim yaşandı. İl başkanı olarak görevi Halit Yağmur devralırken Ali Çelik ise Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı olacak. Bu haber 1161 defa okunmuştur. YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder İlginizi Çekebilir Kazım Yücel'den Kayseri'deki Cami Projesine Sert Eleştiriler: "Başladıysanız Bitireceksiniz, Bitiremeyecekseniz Başlamayacaksınız" AK Parti Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy'dan Kayseri'ye DSİ Yatırımlarıyla İlgili TBMM Konuşması! Çopuroğlu, Kurtulmuş'u ziyaret etti; yasaları görüştü! CHP'li Aşkın Genç, BİK’in Kayseri Şubesinin Kapatılmasını Meclis Gündemine Taşıdı! Son Haberler Abdullah Gül, Filistin'deki Katliamlar ve Üniversiteler Üzerine Açıklamalarda... Murat Cahid Cıngı’dan TBMM’de Kayseri’nin Turizm Yatırımlarına... '20-25 sene sonra askere gönderecek genç bulamayacağız' İYİ Parti GİK Üyesi Yücel: “Otobanı, hızlı treni olmayan Kayseri’nin... AFAD duyurdu: Peş peşe depremler! Saadet Partili Bitmez için TBMM’de cenaze töreni düzenlendi! Saadet Partili Bitmez için TBMM’de cenaze töreni düzenlendi!