31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde YSK tarafından yenilenmesi kararlaştırılan Pınarbaşı ilçesinde seçmenler bugün de sandık başına gitti. MHP Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Menduh Uzunluoğlu da oy vereceği Melikgazi İlkokulu'na geldi. Uzunluoğlu oyunu 1130 nolu sandıkta kullandı. Oy verme sonrası açıklamalarda bulunan Uzunluoğlu, "Oyumuzu kullandık. Partimize, Cumhur İttifakı'na ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Akşam inşallah zafer Cumhur İttifakı'nın olacak" ifadelerini kullandı.CHP Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Deniz Yağan ise Kazancık mahallesinde oyunu kullandı. Yağan'a oy kullanma sırasında CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç de eşlik etti.
YEREL HABERLER
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 10:59
Uzunluoğlu ve Yağan oylarını kullandı!
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde yenilenen seçimlerde MHP Belediye Başkan Adayı Menduh Uzunluoğlu ve CHP Belediye Başkan Adayı Deniz Yağan oyunu kullandı.
YEREL HABERLER
02 Haziran 2024 - 10:59
Bu haber 679 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir