40 Milyon Terörist
Reklam
Bilal KÖSRECİ

Bilal KÖSRECİ

Gazeteci - Yazar

40 Milyon Terörist

23 Mayıs 2019 - 23:17

Ben siyasetçi değilim, anlamamda çünkü siyasetin kelime anlamı "yalan söyleme sanatıdır" bende.Hatta şimdilerde, söylediği yalana kendisi bile inanıp, inanmayanlara da terörist muamelesi yapmaktır ülkemizde. Malum seçim yaklaşıyor. Kendisi gibi düşünmeyen hatrı sayılır bir kesime tetörist muamelesi yapan siyasi dehalar; madem bu ülkede,sizin gibi düşünmeyen 40 milyondan fazla terörist var ve anlaşılan her geçen gün sayıları da artıyor bu artışın sebebi ne? Diye sormazlar mı adama? 

Mesela ben; vatanını, bayrağını ve bu ülkede yaşayan her bireyi, dil, din ve ırk ayrımı gözetmeksizin -vatan haini olmadığı sürece- seven Allah a inanan bir teröristim sizin nazarınızda. Koskoca siyasiler öyle diyorsa bizim ne haddimize? De benim silahım yok o n'olacak? Malum, babamız mecliste olmadığı için ne çürük raporu alabildim ki istemem ne de bedelliden yararlandım hal böyle olunca 2 üniversite bitirip 30 yaşımda, bu vatan için gittim askere ve orada gördüm ilkkez silahı.

Polisime de canım feda askerime de ozaman ben nasıl bir teröristim?

Ben şivan perveri de bilmezdim önceleri megri megri diye şarkısı varmış biara ulusal televizyonlarda dinlemiştim.Ramazan davulu ve düğün davulu dışında bir de habur davulu varmış onuda Habur Sınır Kapısı'nda dinledim. İmralı da ki cani köpeğe "bey" diye hitap edilebilinirmiş bu ülke de, ya da hendekler kazılırken askere operasyon izni vermesen de olurmuş.Kışladan Şanlı Türk Bayrağı indirilirken Kıbrıs' da vurulan o Rum geldi aklıma da harbiden çağ atlamışız dedim kendi kendime. Ben bu sürece adapte olamadığım için mi teröristim yoksa sizin terör anlayışınız mı değişti?

Bilal KÖSRECİ
Gazeteci-Yazar

Bu yazı 825 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İsmail MAGUNACI
    1 yıl önce
    Mükemmel bir yorum olmuş daha iyi anlatılamazdı.