Anladım ki çok güzel yerdeyim...
Reklam
Reklam
Esma Özboz BAKIR

Esma Özboz BAKIR

Anladım ki çok güzel yerdeyim...

22 Kasım 2020 - 21:57

2 yıl önce tesadüf eseri tanıştığım sosyal medya yani sanal alem ve Ankaralı Mehmet Bey tarafından kurulan Has yilliler grubu ile tanışmam. Gırgır, şamata derken edindiğim birçok dostluklar, arkadaşlıklar samimi, içten, yüreği güzel insan topluluğu.

İyi ki bu gruba katılmışım. Şimdi bir kez daha anladım ki doğru adresteyim. Önceleri çok ciddiye almazdım ve saçma gelirdi bu tür gruplar ve tabi sanal alem. Ama içerisine girince insan daha net anlıyor oradaki sıcaklığı, samimiyeti, dostluğu ve dostluğun değerini. İyikilerim arasındalar, her birisi cok kıymetli ve değerli.

Has yilli deyip geçmemek gerekiyormuş hasların hası derler ya hani öyle. Grubumuzda  bir çok vazgeçemeyeceğim dostluklar kazandım, bilgiler edindim, evimde otururken birçok şeyden uzakmışım meğer. Gurubumuz bana ne kattı? Çok şey tabiki önce gazetecimiz Yusuf Ağaşe ile tanıştım gazetesinde köşe yazarlığına yer verdi, kendi kendime evde yazdığım yazılarımı sizlerle paylaşma fırsatı buldum derken; Ali Peker hocamla tanıştım konuk olarak beni KayTV'ye davet etti ve o akşamın sonunda program yapımcısı olma teklifi aldım, 3 aydır da devam ediyorum mutlulukla ve ilk günkü heyecanla.

21 Kasım Cumartesi akşamı konuğumuz Yusuf Ağaşe'ydi. Kendilerine buradan bir kez daha çok teşekkür ederim, yorumlarıyla, bağlamasıyla renk kattı orada dedim kendime sen çok güzel yerdesin Esma.
 
İnsan mutlu olduğu yerde yapamayacağı hiçbir şey yok, yeterki insan istesin ve böylesine değerli dostlar yanımızda olsun. 2 yıl önce gırgır, şamata ile başlayan Has yilliler hayatıma renk kattı diyebilirim, özellikle grubumuzun kurucusu Ankaralı Mehmet bey, iyi ki bu gurubu kurmuş bizleri bir araya getirmiş, Yusuf Ağaşe gazetecimiz ve çok değerli hocam Ali Peker, tabiki Hasyilli ailem her zaman yanımda oldular, desteklerini benden esirgemeyen koca yürekli insanlara çok teşekkür ederim.

Ben inanıyorum ki böylesi güzel dostlarla, daha çok güzel günler bizlerle birlikte olacak. Olmak istediğim yeri ben buldum ve çok mutluyum teşekkürler Hasyillilerim...

Bu yazı 13227 defa okunmuştur .

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Mehmet Ankaralı
  1 ay önce
  Tebrikler iyiki bizde sizi tanıdık sevgiler karşılıklı başarılarınızın devamını bekliyoruz
 • Esma
  1 ay önce
  Cok teşekkür ederim mehmet bey iyikilerimiz hic bitmesin inşallah
 • Özcan Kalkat
  1 ay önce
  Tebrik ederim
 • Esma
  1 ay önce
  Teşekkür ederim efendim sagolun
 • Esma
  1 ay önce
  Teşekkür ederim özcan bey