Ahmet Taylan Kamuoyuna bilgilendirme açıklaması yaptı.Açıkamasında şu ifadeleri kullandı:Halkımızı Kimse Oy İle Tehdit Etmesin . Belediyenin Gelirleri Kimsenin Keyfine Bırakılmamıştır . Kanunlara göre düzenlenmiştir . Nüfus oranlarına göre ve kendi imkanlarına bağlı bütçeleri oluşmaktadır . 1989 - 1994 Yıllarında Farklıydı da ne oldu ?Refah Belediyeciliği Yatırımları Getirir . ALGI OPERASYONLARINA HALKIMIZIN KARNI TOK !
SİYASET
Yayınlanma: 12 Mart 2024 - 17:46
YRP Ahmet Taylan "Halkımızı Kimse Oy İle Tehdit Etmesin"
Yeniden Refah Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Ahmet Taylan yaptığı açıklamada, "Halkımızı Kimse Oy İle Tehdit Etmesin" ifadelerini kullandı.
SİYASET
12 Mart 2024 - 17:46
Bu haber 775 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir