Bugün

Hakkımızda

Gastepress.com
GASTEPRESS BASIN YAYIN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Mevlana Mah. Seyrek Sk. Özcan Ap. No:6/1, Kocasinan / Kayseri
Telefon : +90 532 706 62 00 - +90 507 404 24 00
Email : [email protected]
Gastepress.com; Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.
Ne Yapıyoruz?
Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek sizlere sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.
Yasalara %100 Uygun
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Resmi abonesi olduğumuz ajanslar:
İhlas Haber Ajansı
1HA Haber Ajansı
Kayseri’nin En Geniş Kapsamlı Haber Sitesi
Gastepress.com'da her gün Türkiye'den ve Dünya'dan ortalama 150-200 habere yer verilir. Normal bir günlük gazetede 70-100 adet haber; normal bir internet haber portalında ise editlenmemiş 50-75 haber yer alır. Görüldüğü gibi, Gastepress.com haber açısından oldukça zengindir.