Gastepress.com Nasıl Kuruldu ve Hangi Aşamada.
Reklam
Yusuf AĞAŞE

Yusuf AĞAŞE

Gastepress.com Nasıl Kuruldu ve Hangi Aşamada.

28 Nisan 2019 - 18:28

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte İnternet Haberciliğide çok kullanılmaya başladı ve doğal olarak internet haber siteleri artmaya başladı. E tabiki Kayseri’de de Haber siteleri artmaya başladı. Bununla beraber sancılarda artmaya başladı. Gastepress.com tam 6 yılını doldurdu ve şükürler olsunki maddi beklentisinin dışında sadece haber verme kaynaklı kurulan bir siteydi ve halende bu düsturumuzu korumaya devam ediyoruz.

Gastepress.com nasıl kuruldu

6 yıl önce Ersin Özden kardeşimle beraber bir haber sitesi kurmaya karar verdik. 6 yıl önce sadece günlük basılan gazetelerin olması gerektiği için birde siteleri vardı nasıl büyük tv ve gazetelerin kendi ismiyle sitesi varsa bizim yerel gazetelerimizinde siteleri vardı. Onun haricinde bireysel site çok azdı. Bizde Ersin kardeşimle beraber gastepress.com haber sitesini açmaya karar verdik. Uzun bir süre gayet güzel devam ettik ve bazı sebeplerden dolayı sitemizi yayından kaldırmadan ara verdik. Daha sonrasında 10 ay önce tekrar aktif bir şekilde yayın hayatına devam etmeye başladı ve şimdide tıklama oranlarına bakıldığında kayseri ve türkiye genelinde gayet istikrarlı bi şekilde yayın hayatına devam etmektedir.
Gastepress.com siz takipçilerinin sayesinde Kayseri genelinde ön sıralara kadar gelmeyi başardı.
 
Gastepress.com Haber konusunda yorum katmadan yerel kurumlarımızın yani belediyelerimizin hiçbirini ayırmadan yaptıkları hizmetleri ile basın bürolarından gelen haberleri olduğu gibi vererek ve aynı zamanda Kayseri ilimizdeki adli konuların haberlerini bağlı olduğumuz DHA ( Demirören haber ajansı) ‘a abone olarak ordan gelen haberleri de siz takipçilerimize haber alma özgürlüğü çerçevesinde aktarmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda Türkiye genelindeki önemli haberlerinde gerektiği kadarına yer veriyoruz. Haber sitemizden kimseyi zan altında bırakacak hiçbir haberi yapmıyor ve yaptırmıyoruz.

Gastepress.com Köşe yazarlarımızda saolsunlar bu düsturla yazılarını yazıyor onlarda köşelerinden tabiki eleştirilerini yapıyor ve yapmaya devam edeceklerdir. Ama haber konusunda bu düsturumuzu bozmadan siz takipçilerimizin hep bizi yalnız bırakmayacağınızıda çok iyi biliyor ve sizinle büyük bir aile olmaya devam edeceğimizi biliyoruz.

Ben Yusuf Agaşe ve Ersin Özden, sahibi olduğumuz Gastepress.com Haber sitesi olarak bu çizgimizden asla taviz vermeden devam edeceğiz. 6 yıl boyunca yanımızda olan sizlere ve günden güne büyüyen gastepres.com takipçilerimize çok teşekkür ediyoruz.
 
Yusuf AGAŞE
 

Bu yazı 500 defa okunmuştur .

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Adsız Adam
  10 ay önce
  Emekleriniz karşılığını bulsun her zaman. Saygılar
 • Şükran Öke
  1 yıl önce
  Emeğinize sağlık
 • Namık Kemal Bilgin
  1 yıl önce
  Haber kirliliğinin her gün yaşandığı günümüzde yayınlarınızı yakından takip ediyor, emeklerinizi takdir ediyoruz. Teşekkür ederiz, iyi ki varsınız.