Kayseri OSB Başkanından Yine ''TIK'' Yok!
Reklam
Reklam
Yusuf AĞAŞE

Yusuf AĞAŞE

Kayseri OSB Başkanından Yine ''TIK'' Yok!

11 Ocak 2021 - 02:18

Kayseri OSB yönetiminin ve Başkanının yaptıkları yanlışları 406 sayfalık raporla tescillendiği günden bugüne yazmadığımız kalmadı, hala daha yazmaya da devam ediyoruz.
 
Neden mi devam ediyoruz?
 
Çünkü Sayın OSB Başkanı susarak bu konuyu kapatacağını zannediyor.
 
OSB’ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Sanayici Bekir Kiracıoğlu son yaptığı sosyal medya paylaşımında,
 
’’ Müsrif Başkan sosyal medya platformlarında açıklamalar yapıyormuş. OSB’ye demokrasi getiren başkan yüreğiniz yetiyorsa çıkalım istediğiniz platformda istediğin kişilerin katılımıyla tartışalım. Geçenlerde Sayın Doğan Havur çağrı yapmıştı ancak cevap dahi vermemiştiniz. Bu sefer çağrıyı ben yapıyorum getirin iddialarımızla ilgili belgelerinizi ekranda yüzümüze çarpın bizleri utandırın. Tabi ki yüreğiniz yetecekse!’’
 
Sayın Kiracıoğlu’nun yaptığı çağrıya ben ekleme yapıyorum.
 
OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tahir Nursaçan bey, buyurun TV Kanalını siz belirleyin, Moderatörü siz belirleyin hatta karşınıza çıkacak 2 gazeteciyi siz,  diğer 2 sinide Sayın Bekir Kiracıoğlu belirlesin var mısınız?  tüm sorulara cevap vermeye.
 
Sayın Bekir Kiracıoğlu’nun dediği gibi tabii ki Yüreğiniz yetecekse!
 
Ama sizde haklısınız 406 sayfayla tescillenmiş hiç bir soruya düzenlediğiniz basın toplantısına, pardon Show yapmaya çalıştığınız basın toplantısında cevap veremediniz ki Televizyonlara çıkıp sorulacak sorulara cevap veresiniz.
 
OSB’ne Sahip Çık Platformu ve sözcüsü Bekir Kiracıoğlu’nun söylevleri sonrasında OSB için verdiğiniz reklamları artık OSB’nin kasasından değil kendi işyerlerinizin kasasından vermeye başlamanız da söylenenleri doğrular niteliğinde.
 
Madem siz doğruydunuz neden şimdi OSB için gazete ve medya kuruluşlarına veridiğiniz ilanların bedellerini OSB kasasından vermeye devam etmediğinizi merak ediyorum.
 
Siz ne kadar bu konuyu kapatmaya çalışsanız da bu sanayici bu konuyu kapatmaz.
 
Neden mi?
 
OSB’ye yatırım yapıyorum diye yaptırdığınız Osmanlı odasının, alınan tesbihlerin ve daha önce medya kuruluşlarına verdiğiniz tüm ilanların parasını işte bu sanayici ödedi de ondan sayın başkan.
 
Sayın başkan ya çıkıp tüm bu iddialara cevap verirsiniz, ya da Sayın Bekir Kiracıoğlu’nun ve tüm sanayicilerin dediği gibi görevinizden istifa edersiniz.
 
Ve hala benim çok merak ettiğim konulardan bir tanesi de Kayseri’nin önde gidenleri bu kadar önemli olan konuda  iddialara neden çıkıp ta başka konulara cevap verdikleri gibi bu konuda  neden tek kelime etmezler?
 
O yüzden ne diyorduk sayın devlet büyüklerimiz. Bu kadar aşikar kirliliklere bu ülkenin yargısı ve gerekli kurumları er geç el koyacaktır ancak "GEÇ GELEN ADALET, ADALET DEĞİLDİR" sözünü hatırlatmak isterim.
 
Kalın Sağlıcakla...

Bu yazı 1979 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum