Kılıçlar Çekildi...
Yusuf AĞAŞE

Yusuf AĞAŞE

Kılıçlar Çekildi...

30 Ağustos 2020 - 14:38

Evet Ballı Villa ile başlayan tartışmalar büyümeye devam ediyor..

Biliyorsunuz daha önceki yazdığım bir yazımda...

İYİ Parti Büyükşehir Grup Başkan Vekili Kazım Yücel’in ağzında tüy kalmadı bitti, tükendi… Arkadaş İhaleler yanlış yapılıyor, hakkıyla yapılmıyor, yanlış yapılıyor, dedi  de dedi ama bir kulağınızdan girdi bir kulağınızdan çıktı. Neden? Çünki bunları söyleyen muhalif niye dinleyesiniz ki… Peki noldu ben size söyleyim nolduğunu, ‘’Takke düştü, Kel Göründü’’ son dönemde kamuoyuna bomba gibi düşen villa parsel satış ihalesi faciası…demiştim.

Geçtiğimiz günlerde hatırlarsınız TV1 Ekranlarında Gazeteci arkadaşım Doğan Havur' un sorularını cevaplayan İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkan Vekili Kazım Yücel aynen şu ifadeleri kullanmıştı. Ha bu arada belirtmek isterimki Kayseri'de Kazım  Yücel beyin Meclis konuşmalarında ve her çıktığı mecrada kimseye hakaret etmeden ve nezaketini bozmadan yaptığı açıklamalarıyla taktir topladığınıda bilmeyen ve takdir etmeyen yoktur.

Bakın Kazım Yücel yine aynı nezaketle programda neler söylemiş.
 
BOMBAYI KUCAĞINDA BULDU

Bir önceki belediye başkanı da Memduh beyin bugün ki koltuğunun altına dinamit koydu.  Borçlandı bir sürü iş yaptım dedi bakın bugün Memduh Bey bunları ödemekten arkasına bakamıyor. Büyükşehir belediyesi şuna inanın bu ay dönemiyor, önümüzdeki ay dönemiyor. Mesulü İyi Parti değil ki. Bombayı kucağında buldu Memduh Bey. Bunların vebalini de biz çekmeyelim.  Bundan önceki de Adalet ve Kalkınma Partisi’nin başka bir başkanıydı. Biz yapmadık ki" şeklinde konuştu.

Ve ardından bugün sabah Eski Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Çelik'in basına yazılı olarak yolladığı açıklama ise benim aklıma ''Mustafa Çelik ve Memduh Büyükkılıç hesaplaşması başladı, Kılıçlar Çekildi'' dedirtti.

Ayrıca ben Mustafa Çelik bey'in, Kazım Yücel beyin TV1 de söylediği hatta yine üstüne basa basa söylüyorum çünki bu programı sadece ben değil tüm Kayseri izledi bu kadar nezaketli bir konuşmanın ardından bu kadar ağır sözlerin ifade edildiği bir açıklama gelmemeliydi. Bu açıklamada Kazım Yücel değil direk olarak Memduh Büyükkılıç hedef alınmış bariz bi şekilde belli oluyor..
Mustafa Çelik'in bu açıklamasının başlığı ''Eski Başkan Mustafa Çelik ve Memduh Büyükkılıç'ın HESAPLAŞMASI'' olabilir...

Bu Tartışmanın İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kazım Yücel ile hiç bir alakasının olduğunu ben düşünmüyorum...Çünki bu ağır ifadeleri Kazım Yücel'inde hak ettiğine de inanmıyorum...

Önümüzdeki günlerde Memduh bey'in bu açıklamaya ne cevap vereceğini çok merak ediyorum...

Mustafa Çelik'in açıklamasını https://www.gastepress.com/eski-baskan-mustafa-celik-iyi-partili-kazim-yucel-e-jet-hiziyla-cevap-verdi/87049/ bu linten okuyabilirsiniz...
 
Kalın Sağlıcakla
 
 
 
 

Bu yazı 6752 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum