Yahyalı Belediye Başkanlığı için İl Seçim Kuruluna yapılan itiraz, kurul tarafından reddedildi. Böylece Yahyalı Belediye Başkanlığına yeniden Esat Öztürk seçildi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy ise, “Yahyalı Belediye Başkanlığı için İl Seçim Kuruluna yapılan itiraz, kurul tarafından reddedilmiş ve bu doğrultuda Yahyalı Belediye Başkanlığına yeniden Esat Öztürk Başkanımız seçilmiştir. İlçemize, şehrimize ve tüm hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
SİYASET
Yayınlanma: 06 Nisan 2024 - 23:37
İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu!
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçiminde Yahyalı için yapılan itirazın reddedilmesiyle Yahyalı Belediye Başkanı yeniden Esat Öztürk seçildi.
SİYASET
06 Nisan 2024 - 23:37
Bu haber 762 defa okunmuştur.
İlginizi Çekebilir